Polityka jakości
  • Na czym oszczędzać się nie opłaca?

Jakość zawsze i wszędzie jest i będzie wymiernikiem ceny. Decydując się na wyjazd z nami, mogą mieć Państwo pewność, iż cena będzie adekwatna do jakości świadczonych przez nią usług. Jakość to nie tylko selekcja najlepszych hoteli i ośrodków tenisowych w Polsce oraz za granicą ale również pasja i oddanie organizatorów pracujących nad ofertą. Profesjonalnie i z pasją przygotowujemy ofertę od momentu wyboru regionu i miejsca imprezy, spełniającego wszystkie niezbędne wymogi, aż po jej realizację. Prowadzimy szkolenie tenisowe na najwyższym poziomie.

  • Jakość, czy cena?

Przygotowujemy oferty tak, aby zaproponować możliwie najniższą cenę, nie obniżając przy tym jakości imprezy. Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie nasze wyjazdy, dopracowane były w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Priorytetem naszej działalności jest szczególna dbałość o komfort, bezpieczeństwo oraz zadowolenie każdego indywidualnego klienta, nawet tego najmłodszego. Każdy podróżujący z nami klient powinien mieć gwarancję, iż korzysta z biura świadczącego najwyższy poziom usług. Stworzyliśmy dla Państwa idealne warunki do aktywnego wypoczynku z tenisem w dwóch podstawowych formach: obozów dla dzieci jak również wczasów dla dorosłych i rodzin z dziećmi. Młody, niezwykle ważny uczestnik wczasów tenisowych może spędzić aktywnie czas biorąc udział w obozie tenisowym lub też czerpać przyjemność z bogatego programu sportowo-rekreacyjnego prowadzonego przez animatora SKT Tour.

Debiut samodzielnego szkraba to program kierowany do rodzin z dziećmi w wieku od 3 lat.

  • Ocena naszej pracy

Prowadzimy ankietę podsumowującą pracę oraz wkład i zaangażowanie przy realizacji imprezy. Dzięki Państwa sugestiom i obiektywnym spostrzeżeniom, będziemy mogli  wdrażać Wasze pomysły i uwagi w projekt idealnych ofert aktywnego wypoczynku.