Zakres usług

 

Organizujemy aktywny wypoczynek latem oraz zimą!

  • Obozy tenisowe dla dzieci i młodzieży

Specjalizujemy się w organizacji aktywnych wyjazdów z tenisem, zarówno w okresie letnim  jak i zimowym. Obozy tenisowe kierujemy do dzieci i młodzieży w wieku od 7-18 lat. Wszystkim  obozowiczom zapewniamy profesjonalne szkolenie tenisowe, jak również bogaty program sportowo-rekreacyjny. W ofercie Tenis +plus - obozowicze łączą naukę tenisa, profesjonalnie  rozszerzając swoje umiejętności i pasje, uczestnicząc w innych modnych dyscyplinach sportowych tj. np.: narciarstwo, snowboard, piłka nożna, taniec nowoczesny, windsurfing, żeglarstwo, czy też golf, a także w nauce i doskonaleniu języków obcych. Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie nasze obozy, dopracowane były w każdym, nawet najmniejszym szczególe i stały się dla Państwa pociech wyjątkową i niezapomnianą wakacyjną przygodą.

  • Wczasy tenisowe dla rodzin i osób dorosłych

Wczasy tenisowe dla rodzin i osób dorosłych - są nowoczesną i niezwykle modną  formą wypoczynku, umożliwiającą czerpanie przyjemności z pobytu w komfortowych i atrakcyjnie  turystycznych kurortach w kraju i za granicą oraz dającą szansę w profesjonalnym doskonaleniu umiejętności tenisowych. W ofercie wczasów Tenis +plus - proponujemy aktywny urlop także zimą, w formie wczasów tenisowo-narciarskich oraz narciarskich. Nie może zabraknąć jeszcze jednego ważnego elementu organizacyjnego, którym jest opieka nad dziećmi. Młody, niezwykle ważny uczestnik wczasów tenisowych może spędzić aktywnie czas, biorąc udział w obozie tenisowym lub też czerpać przyjemność z bogatego programu sportowo-rekreacyjnego, prowadzonego przez animatora Tenisowej Przygody. „ Debiut samodzielnego szkraba” - to program kierowany do rodzin z dziećmi w wieku od 3 lat.

  • Oferta biznesowa

 Aktywna Firma - projekt kierowany do szefa oraz jego podopiecznych!

Oferta kierowana do wszystkich osób, które pasjonują się aktywnym spędzaniem czasu jak również do tych, którzy chcą po raz pierwszy odkryć swoją przygodę z tenisem!

Incentive travel – jedna z najpopularniejszych form nagradzania pracownika, kierowana jest do małych firm jak również wielkich korporacji. Każdy projekt jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb Klienta. Do zorganizowania imprezy selekcjonujemy najlepsze ośrodki oraz hotele o profilu tenisowym w Polsce oraz za granicą. Organizujemy wczasy tenisowe, tenisowo-narciarskie, narciarskie, dla osób indywidualnych oraz rodzin z dziećmi.

Zapewniamy wykwalifikowaną, profesjonalną i sprawdzoną kadrę trenerską, instruktorów tenisa oraz rezydentów i animatorów, którzy skrupulatnie realizują opracowany program. Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie nasze wyjazdy, dopracowane były w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Priorytetem naszej działalności jest szczególna dbałość o komfort, bezpieczeństwo oraz zadowolenie każdego indywidualnego klienta.
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i nowe wyzwania.

Wystarczy jedynie, że zdefiniują Państwo swoje potrzeby, a my uszyjemy ofertę na miarę oczekiwań oraz możliwości finansowych.

  •  Oferty +plus

     Wyjazdy zimowe tenisowe i tenisowo- narciarskie
     Egzotyczne wczasy tenisowe zimą
     Długie Weekendy z tenisem
     Wyjazdy dla klubów i szkół tenisa