Oferta biznesowa
  • Aktywna Firma - projekt kierowany do szefa oraz jego podopiecznych!

SKT Travel zachęca Państwa do skorzystania z oferty wyjazdów firmowych, połączonych z aktywnym wypoczynkiem. Tenis ziemny jest naszą ogromną pasją.
Od wielu lat specjalizujemy się w tej niezwykle prestiżowej dziedzinie sportu, dlatego w każdym organizowanym przez nas wypoczynku nie może zabraknąć tenisa. 
Przygotowując oferty, sukcesywnie wzbogacamy je, o wiele innych ciekawych i modnych dyscyplin sportu. 

Ofertę  kierujemy do wszystkich osób, które pasjonują się aktywnym spędzaniem czasu, jak również do tych, którzy chcą po raz pierwszy odkryć swoją przygodę z tenisem!

Organizujemy aktywny wypoczynek latem oraz zimą!

  • Incentive travel jedna z najpopularniejszych form nagradzania pracownika, kierowana jest do małych firm jak również wielkich korporacji.  Każdy projekt jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb Klienta. Do zorganizowania imprezy selekcjonujemy najlepsze ośrodki oraz hotele o profilu tenisowym, w Polsce oraz za granicą. Organizujemy wczasy tenisowe, tenisowo-narciarskie, narciarskie, dla osób indywidualnych oraz rodzin z dziećmi.

Zapewniamy wykwalifikowaną, profesjonalną i sprawdzoną kadrę trenerską, instruktorów tenisa oraz rezydentów i animatorów, którzy skrupulatnie realizują opracowany program. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze wyjazdy, dopracowane były w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Priorytetem naszej działalności jest szczególna dbałość o komfort, bezpieczeństwo oraz zadowolenie każdego indywidualnego klienta. 
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i nowe wyzwania. 

Wystarczy jedynie, że zdefiniują Państwo swoje potrzeby, a my uszyjemy ofertę na miarę oczekiwań oraz możliwości finansowych.